Hakkımızda

MAZHAR Tekstil, tekstil dünyasının başkenti olan Denizli'de kurulmuştur. Bu geniş dünya içinde firmamızın temel amacı, müşteri odaklı olarak çalışarak gelen istekler doğrultusunda en iyi kalitede ve en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktır. Tekstil ürünleri mekanların görünen yönünü temsil eder. Bu nedenle firmamız; yoğun kitlelerle sürekli ilişki içinde bulunan, müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan, güvenilirlik ve sürekliliği amaçlayan; şıklık, estetik ve kaliteyi ön planda tutan kurum ve kuruluşları hedef alarak çalışmaktadır.

MAZHAR Tekstil gelişmenin yolunun koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmektedir. Bunu sağlamanın yolunun da müşteri beklentilerini sağlayacak dünya standardlarında teknoloji ile modern çevre ve yönetim tekniklerinin kullanılması ve etkin insan kaynakları yönetimi olduğunun bilincindedir. Bu anlayışla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini model olarak seçmiş ve Toplam Kalite Yönetimi uygulamalarını daha etkin hale getirmek için çaba göstermekteyiz.

Kuruluşundan itibaren ev ve otel tekstili konularında faaliyet gösteren firmamız, ev tekstil ürünleri ile birlikte hizmet sektöründe otel, tatil köyü, hastane,

yurt, üniversite ve diğer tüketici tatminine önem veren kurum ve kuruluşların tekstil ürünleri gereksinimlerini karşılamaktadır. Hizmet anlayışımız, müşterilerimizi en iyi şekilde tatmin etmek ve sürekli kendimizi geliştirmek temelinde şekillenmiştir. Sonuç olarak firmamızın temel prensibi, zaman ve paranın büyük önemini gözönünde bulundurarak satış ve sonrasında kaliteli ürünlerle hizmet vermektir. Bu özelliklerimizi iyi bilen müşterilerimiz bizim velinimetimizdir.

Denizli

  • Saraylar Mah. Dörtçeşme Mevki 420 Sk. No:29 Bayramyeri / DENİZLİ TURKEY
  • +90 (258) 241 26 24
  • +90 (543) 774 34 55
  • pazarlama@mazhartekstil.com

İstanbul